Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4

6 700 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 15 јан. 13:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A4
Doneseno od germanija
Novi zimski gumi so aluminiumski bandazi +letni gumi so aluminiumski bandazi
Fabricki xenon
Cena za na bg tablici 6700
Za na mk tablici 8700
Aleksandar
076368942
Leaflet
Кон почеток