Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0 TDI Avtomatik

9 700 ЕУР

11 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Dooel Noce Денес 08:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Dooel Noce

4 Огласи во продавницата

AVTODIGALKA TELESKOPSKA DIGALKA VILJUSKAR 0 ЕУР
Avtodigalka Rigo RTT400 35 TON 40 000 ЕУР
Platforma Podvizno Skele Iteco IG 10160 D/E 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
PRODAVAM AUDI A4 2.0 TDI - AVTOMATSKI MENJAC SO 8 BRZINI. GODINA NA PROIZVODSTVO 05/2008 , KUPENA OD PORSCHE SKOPJE, SO POMINATI REALNI 187.500 KM. KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA, NAPRAVEN GOLEM SERVIS NA NEJZE NA 178.000 KM.
KASKO OSIGURANA I REGISTRIRANA DO 05/2021.

TEL ZA KONTAKT - 078-864-573
TEL ZA KONTAKT - 078-864-573
TEL ZA KONTAKT - 078-864-573
Dooel Noce
ВРШИМЕ ​УСЛУГИ ​СО ​АВТОДИГАЛКА ​И ​ТЕЛЕХАНДЕР ​НИЗ ​ЦЕЛА ​МАКЕДОНИЈА. ​ НА ​РАСПОЛАГАЊЕ ​ИМАМЕ ​ОД ​3 ​ДО ​80 ​ТОНСКИ ​ДИГАЛКИ ​ДО ​50 ​МЕТРИ ​ВИСИНА.
Посетете ја нашата продавница
Мислешево - Браќа Миладиновци ББ. Прикажи на мапата
075556144
https://www.dooelnoce.com.mk
Dooel Noce
078864573
Leaflet

Dooel Noce

4 Огласи во продавницата
AVTODIGALKA TELESKOPSKA DIGALKA VILJUSKAR 0 ЕУР
Avtodigalka Rigo RTT400 35 TON 40 000 ЕУР
Platforma Podvizno Skele Iteco IG 10160 D/E 0 ЕУР
Кон почеток