Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0 TDI

5 300 ЕУР

Се продава од: vasko 23 окт. 14:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Se prodava AUDI A4 2.0 tdi,vo odlicna sostojba,kolata e carineta i registrirana.Za poveke info javetese na 070615969
Leaflet
Кон почеток