Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0 Multitronic

11 000 ЕУР

Се продава од: Ivica Денес 21:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Audi A4 2.0 TDI so 143ks, 8 brzini avtomatski multitronic CVT menuvac so sport opcija, MMI 3G sistem so bluetooth povrzuvanje za telefon, Parking kameri napred i nazad, Originalna navigacija so mapi od 2019 god, 2xSD card slot, Grejaci na sedista, Mokna ekonomicna kola so mala potrosuvacka, Zatemneti stakla so a-test.
Leaflet
Кон почеток