Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0 tdi ekstra socuvano -05

5 800 ЕУР

Се продава од: Delco 16 септ. 16:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Se prodava Audi a4 2.0 TDI 140 Hp vo odlicna sostojba registirana na BG tablici so zelen karton.
Klimatronik dvozonska
Elektrika na stakla
Elektrika na retrevizori
Centralno na dalinsko 2x
Abs
Airbag 10X
Esp sistem protiv lizguvanje
Radio cd
Navigacia
Magenki 4x
Aluminski bandasi
6 brzini.... i mnogu dr.
Moze da se carine i na mk tabli vo sekoe vreme samo za meraklii i ozbilni kupuvaci kolata e extra se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo....
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme na
tel : 070-612-340 Delco
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации