Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 vo odlicna sostojba

2 350 ЕУР

Се продава од: Ivan Cikarski Вчера 02:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Се продава Ауди А4 2.5 ТДИ автоматик 2000 год.
Во одлична состојба.
242 000 км со направен комплет сервис.
Ivan Cikarski
Leaflet
Кон почеток