Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi А4 74kw 116kc 1.6 b

800 ЕУР

950 ЕУР

Се продава од: Ratko Вчера 17:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Redovno servisiran , 2018 godina ima napraveno golem servis plus zameneti komplet amortizeri i federi ,komplet lamela kolata ja imam sredeno za mene ,si kupiv nova kola poradi potreba zatoa sto se iseliv vo stransto pa kolata e vo odlicna sostojba i e vredno da se kupi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации