Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A4 2.0 tdi 143 ks PERFEKTNA SOSTOJBA

0 ЕУР

Се продава од: toni Денес 11:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
SE PRODAVA AUDI A4 VO PERFEKTNA SOSTOJBA
2.0 tdi 143 ks
2011
Klimatronik
Abs
Esp
Air ber
Maglenki
Bord kompjuter
Dalecinsko
Al.Bandazi 16 novi gumi
Dva kluca
Servisna kniska
Nova kola
Plateni davacki do registracija
KONTAKT BROJ :078 70 99 43 -Toni cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации