Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 3.0 AVANT QUATRO S

0 ЕУР

Се продава од: zuhejr Вчера 11:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Se prodava Audi A4 3.0 Avant Quatro S. Godina 2006 so zimski gumi.Kolata e vo dobar sostojba napraen servis
Za poveke info javete se 071214000
Leaflet
Кон почеток