Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0TDI

9 999 ЕУР

Се продава од: xxx 10 јан. 15:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
AUDI A4 2.0 TDI 143ps 2008

AUTOMATIK 8+1

REGISTRACIJA DO 01.03.2019 SO ZELEN KARTON

SERVIS E NAPRAVEN KOMPLET SO ULJE FILTERI ,

REBRAST SET KOMPLET ,ULJE NA MENJAC,GURTNI DISKI MOZE PROVERKA NA OVLASEN SERVIS KADE I E NAPARAVENO SERVIS

KILOMETRAZA 254000 SO SERVISNA KNISKA

NOVI ZIMSKI GUMI 16 SO ORIGINAL AUDI FELGI

OPREMA IMA :

AUTOMATIK 8+R

LED

KSENON

BIKSENON

NAVIGACIJA

RADIO SO 6 CD

KOZEN VOLAN

KOMANDI NA VOLAN

BORD KOMPJUTER

KLIMATRONIK

GREACI NE SEDISTA

PARKING SENZORI

A TEST FOLIJ

EKSTRA KES CENA

TEL 070 365 600
Кон почеток