Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 20 tdi - 05

7 500 ЕУР

Се продава од: Audi 10 фев. 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Full audi oprema 20 TDI
Leaflet
Кон почеток