Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 B8 Ambiente 2008 TDI 2.0 105 KW

12 500 ЕУР

Се продава од: Berat 18 апр. 16:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Kolata e vo mnogu dobra sostojba i ima servisna kniska do posleden kilometar ( 229000 Km ). Donesena e vo 2015 vo MK od Germanija. Ima i 4 novi zimski gumi ( Lassa 16 ) so felgi
Кон почеток