Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 s-line 2.0

7 500 ЕУР

Се продава од: Abdulla 19 мај 23:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Audi a4 S-line 2.0 103kw 2006 godina ima 12 gumi zimski i letni so 8 fellgi kolata e socuvan ima brzini na valon servisirano komplet nema niedna mana vredi da se vidi za povise informacia javitese na telefon so orginallna kilometraza 230.000km
Abdulla
071493099
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации