Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel corsa 1.2 benzin -04 Sega donesen od Ch

2 450 ЕУР

3 250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: jusuf Денес 18:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
jusuf

jusuf

17 Огласи во продавницата

VW Golf 4 1.9 tdi -01 full auto plac cile 2 350 EUR
Opel Corsa 1.8 gsi -03 donesen od Svajcarija extr 2 550 EUR
Seat Ibiza 1.4 -04 2 550 EUR
Mercedes-Benz Vaneo 1.7 cdi -03 full moze zamena 2 350 EUR
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Audi
Модел
A4
Opel corsa 1.2 benzin
God 2003-4
Sega donesen od svajcarija,plateni sve
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Audio
El stakla
Al felni
Dobri gumi
Bord computer
sacuvan
Servisiran
Auto plac cile
070827441
Leaflet
jusuf

jusuf

17 Огласи во продавницата
Opel Corsa 1.3cdti -05 Full 2 350 EUR
Mercedes A 170 cdi AUTOMATiK 1 900 EUR
BMW 530d -04 M packet full oprema moze zamena 6 700 EUR
BMW compact 320d -05 Full 2 650 EUR
Кон почеток