Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 Avant 2.0 Multitronic

9 999 ЕУР

Се продава од: Vlatko 11 дек. 16:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Universal
Марка
Audi
Модел
A4
Audi A4 karavan 2.0 105KW
Prva registracija: 2013
Oprema:
ABS, ESP, AC, Navigacija, Parking senzori, senzori za dozd, Multitronic menuvac,

Bez zameni
Leaflet
Кон почеток