Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4

3 000 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 24 ноем. 02:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 6.420 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Виница
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Audi
Модел
A4

1.9 TDI
Registrirano cela godina
So dobri gumi i bandazi
Servisirano vo audi serviz
Promeneto
- rebres i lines kais zategaci vodna pumpa
Filtri za klima nafta i vozdih
Diskovi predni zadni so plocki
Novi amortizeri
Aleksandar
078434532
Leaflet
Кон почеток