Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi, A5 sportback ,s line

20 300 ЕУР

Се продава од: Andrej 26 јул. 02:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Берово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A5
Се продава , audi A5,sportback s-line 2.0 , 2014 год , 200000 км
Фулл опрема ,ауто пилот ,сензори ,камери ,шибер
20300€
Има простор за договор...
071299389
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации