Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A5 Cabriolet

0 ЕУР

Се продава од: Sakip 30 јун. 22:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Audi
Модел
A5
Audi A5 2.0 quattro
Cabriolet
Start/Stop
4x4
Parking Senzori
Navigacia
Greaci na sedishta
Full Servis
Full Oprema
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации