Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A5 2.0 TDI 143 ks 2011 God.

12 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 15 окт. 21:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks 2006 God 3 999 ЕУР
MERCEDES C220 CDI 150 ks. 2005 god 5 500 ЕУР
VW TOUARAN 1.9 TDI 105 ks 2005 god 4 200 ЕУР
SKODA OKTAVIA 1.9 tdi 105 ks 4x4 -06 3 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A5
AUDI A5 2.0 TDI 143 ks 2011 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana. Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
FIAT PANDA 1.3multijet 51 kw.2009 god. 2 999 ЕУР
VW GOLF 7 1.6 TDI 90 ks. 2016 god. 9 999 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 59 kW 2006 g. UNIKAT!!! 3 700 ЕУР
Seat Altea 2.0 TDI 140ks 3 800 ЕУР
Кон почеток