Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

AUDI A5 2.0 TDI 170 ks. 2010 god

9 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 01 окт. 23:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A6 2.0 TDI 140 ks -07 6 500 ЕУР
BMW 320 d. 177 ks. 2011 God 7 999 ЕУР
Kuka za VW Passat 4 i 5 5 000 МКД
VW POLO 1.4 TDI 68 ks -06 3 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A5
AUDI A5 2.0 TDI 170 ks. 2010 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
TOYOTA RAV4 2.2 d. 136 ks. 2007 god 6 500 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 75 ks -06 3 500 ЕУР
VW Passat 2.0 tdi 140 ks -05 HIGHILNE 5 500 ЕУР
BMW 318 d. 122 ks 2006 God 5 500 ЕУР
Кон почеток