Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A5 3.0 Tdi

18 500 ЕУР

Се продава од: Toshe Вчера 08:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A5
Kupena od Germanija.
Noemvri 2014.ks204
So kompletna servisna, tri klucha i faktura.
Odlicna sostojba, novi gumi.
Full oprema.
Za svoja dusha e voziloto!
Bez zameni
Leaflet
Кон почеток