Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A5 2016

29 000 ЕУР

Се продава од: Emiliano 02 јун. 00:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A5
Audi A5 e vitit 2016 me motorr 2.0 litersh nafte. Kamio automatike. Ka 53349 km. Ka sensor para dhe mbrapa, marrsha te timoni, limitator, lane assist, sedilje me ngrohje etj. Makina ndodhet ne Tirane.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации