Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AUDI A5 2.7 TDI SPORTPAKET

12 500 ЕУР

Се продава од: ANG Вчера 18:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A5
Se prodava AUDI A5 2.7 TDI Sportpaket so full oprema so napraven servis vo Germanija so servisna kniska so site servisi napraveni vo AUDI.Bandazi 18"original S-line,Ima navigacija,bixenon,sportski sedista,tempomat,kontrola na pritisok na gumite Za informacija svonete na 078 359 009
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации