Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A5 SPORTBAK 3.0TDI 218HP QUATTRO S-TRONIC S

38 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 08 мај 11:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата

VW Tiguan 2.0TDI 150HP COMFORTLINE BUSINESS 19 700 ЕУР
Mercedes-Benz GLC 250D 204HP 4-MATIC 9G-Tronic 35 800 ЕУР
Audi Q3 S-LINE 2.0TDI 184HP QUATTRO FACELIFT 22 800 ЕУР
Opel Insignia 1.6CDTI 120HP SELECTIVE 10 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A5
ШИФРА: 022969

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]

http://autowelt.mk/cars/audi-a5-sportback-3-0tdi-2

AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата
Audi A6 QUATTRO 3.0TDI 218HP S-TRONIC BUSINESSPLUS 30 600 ЕУР
Audi A4 2.0TDI 143HP 9 600 ЕУР
Seat Leon 1.6TDI 110HP 10 900 ЕУР
Renault Megane 1.5dCi 90HP Air Energy 11 400 ЕУР
Кон почеток