Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A5 2.0 TDI SPORTBACK -10

11 990 ЕУР

13 900 ЕУР

Се продава од: auto Денес 09:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A5
Kolata e kupena vo porsche skopje servisirana vo porsche,sega ima 138.000 km moze da se proveri vo porsche registrirana do 06.2020
Od oprema ful.
cenata efix za kes za kes pari
zamena druga
Кон почеток