Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A5 2.7 TDI S-LINE ABT 300KS -09 MT Auto

10 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131 KS 142000 KM NOVA -10.MT Auto 7 800 EUR
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS COSMO 7SED -08 MT Auto 4 200 EUR
OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 107000 KM  07 MT Auto 3 900 EUR
KIA PICANTO 1.1 65KS 5 VRATI KLIMA -08 MT Auto 2 800 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Купе
Марка
Audi
Модел
A5
AUDI A5 S-LINE 2.7 TDI 300 KS AVTOMATIK ! ! !
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD AUDI -
- KOLATA E SO FABRICKI ABT CHIP TUNING
- 150000 KM
- NAPOMENA: 100% GARANCIJA ZA KM -

- LED FAROVI
- BI XENON
- RECARO S-LINE SEDISTA
- CD CHANGER
- BLUETOOTH + TELEFON
- KLIMATRONIK DVOZONSKI(LADI PERFEKTNO)
- TRIKRAK KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANJE VO SITE NASOKI
- BOSSE SOUND SISTEM 8 ZVUCNICI, POJACALO I WOOFER
- AUDI PROFFESIONAL SOUND SISTEM
- 8 AIRBAGS
- HROM LAJSNI
- ABS,
- ESP,
- SRS,
- SENZORI ZA DOZD
- ABBLEND SISTEM NA RETROVIZORI
- GREACI VO RETROVIZORI
- MULTI FUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- AUX IN
- EL RETROVIZORI SO PODESUVANE I AVTOMATSKO ZATEMNUVANJE
- 4 EL STAKLA SO MOZNOST ZA ZATVARANE I OTVARANE SO KLUCOT
- HALOGENKI
- ALU BANDAZI ROTOR 19-KI AUDI SO NOVI GUMI PROIZ KRAJ NA 2019
- NAJDOBRIOT MOTOR NA AUDI
- NE E UDIRANA NE E FARBANA NEMA GREBANI KOPCINJA NEMA GREBANICI
- SERVISNA KNISKA 100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
- GI IMAME SITE FAKTURI OD SERVISI
- SITE DELOVI SE ORIGINANI: STAKLA, FAROVI, STOPOVI NEMA NISTO MENUVANO
- MNOGU STEGNATO PODVOZJE MOTOR RABOTI PERFEKTNO
** KOLATA E KAKO NOVA, NEMA GREBANI KOPCINJA, NEMA OSTETEN ENTERIER SE E ORIGINALNO KAKO OD SALON
** BEZ NIEDNA ZABELESKA, KAKO NOVA ! ! ! UNIKAT SAMO VO MT AUTO , SAMO ZA CENITELI NA AUDI ! ! !

-- UVEZENA OD ITALIJA ....PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

---- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne i na FACEBOOK ** MT Auto **
www.mt-auto.com
___________________________________

___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
Opel Insignia 2.0 cdti 160ks cosmo koza 2011 MT Auto 8 500 EUR
FORD KUGA 2.0 TDCI 136KS KOZA PDC 4X4 -10 MT Auto 9 200 EUR
PEUGEOT 207 1.4 90 KS 116000 KM -07 MT Auto 3 900 EUR
FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS NOVO- 08.MT Auto 3 900 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации