Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A 5 -15 2.0 150 ks kupeno od Porse

17 000 ЕУР

Се продава од: Martin Денес 10:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A5
se prodava Audi A5 , so celosna servinas istorija vo oficijen Audi servis so Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI Навигација
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник-двозонски
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
уште едни бандажи со зимски
Leaflet
Кон почеток