Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A5 3.0 avtomatik 8 2014

0 ЕУР

Се продава од: AUDI 08 апр. 14:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A5
CELA GODINA REGISTRIRANA 2022
NOVI GUMI SO O.Z BANDASHI
FULL OPREMA
KLIMA
TEMPOMAT
NAVI
SENZORI NAP/NAZ
SENZOR ZA DOZD
SENZORI ZA SCETLA
LED /SPORT PAKET
8 BRZINI NOVIOT MENJAC
SERVISNA KNISHKA
KOMPLETNA ISTORIJA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации