Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A5 -13

30 900 ЕУР

Се продава од: DENIS 28 ноем. 22:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A5

Se prodava Аudi kupeno od porshe makedonija,kola samo za meraklija,novi gumi so bandasi kupeni dodatno + 3.000€..
Kolata e skros nova ima pominato samo 18.000 km.
Bez nikakvi Zameni,samo Kesh.
Leaflet
Кон почеток