Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A5 SportBack 2010/11

0 ЕУР

Се продава од: Bojan 23 мај 21:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A5
Audi A5 Sportback 2.7tdi manuel menjac socuvano maksimalno.
-2010/11 godina registrirana so zelen karton
- Full oprema S-line x2
- Napraven redoven servis, smeneti site zategaci i roleri so pk kais, novo plocki brembo.
- Novi gumi
- Voziloto e redovno odrzavano, garazirano, vozeno domakinski i e vo fabricka sostojba.
-Moze da se vidi vo sekoe vreme
Bez Zameni
071290939
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации