Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A5

0 ЕУР

Се продава од: Златко 28 ноем. 14:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Купе
Марка
Audi
Модел
A5
Возилото е во перфектна состојба,пред 3000км е направен голем сервис а пред 5 дена се сменети дизни.
Возилото има греачи на двете седишта, xenon светла,внатре е пола кожа, полуалкантара.
Возилото е купено од Porshe Macedonia.
На Возилото се ставени спортски делови:
-Издув Milltek
-Спортски спирали H&R
-Stage 1 REVO
-Intercooler APR
-AIr filter APR
- Brembo kocnici
-RS pred maska
- Carbonfiber lip spoiler

Возилото може да се види во секое време.
Кон.тел:076/219-654,Златко
072/550-941-АндрејЗлатко
076/219-654
Leaflet
Кон почеток