Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A5 SportBack 2014

14 000 ЕУР

Се продава од: Даниел 25 ноем. 20:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A5
Продавам Audi A5 SportBack Full опрема
Година на производство 2014
3.0 TDI
204 KS
Опрема
- Навигација , Bluetooth
- Кожен салон
- Двозонска клима
- 18 ‘ алуминиумски фелни
- команди на волан
- паркинг сензори ( напред , позади )
- панорамен електричен кров
Даниел
 
078 608 785
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации