Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se prodava A5 COUPE 3.0 TDI. QUATTRO

10 700 ЕУР

Се продава од: Miki 25 ноем. 20:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Купе
Марка
Audi
Модел
A5
Exstra socuvana servisirana vo top sostojba so novi gumi bez nikakva mana
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации