Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A5 quattro 3.0

0 ЕУР

Се продава од: Novica 25 септ. 20:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Купе
Марка
Audi
Модел
A5
Audi A5 quattro
2009 godiste
3.0 240hp
Uvezena od CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Registrirana do 2020.02 so zelen karton
Servis napraven pred 1000km
Кон почеток