Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A5 Quattro 2.0TDI 190KS -17 2x S-line

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto Saska 20 окт. 14:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A5
Se Prodava Audi A5 Quattro
-2x S-line
-2017 Godina
-2.0TDI
-190 Konjski sili
-180.000 Kilometri
-Servisna kniska / 2 kluca / kompletna istorija
-Novi gumi
-Komandi na volan
-Tempomat
-Greaci na sedista
-NAVI / Bluetooth / Aux / Usb / SD
-Parking senzori
-Drive assist
-Najvisoko nivo na oprema
-Kompleten golem servis
-Registrirana cela godina
Avto Saska
Авто Сашка како Претпријатие ви нуди -Продажба на половни автомобили -Сопствен лизинг -Замена на автомобили -Контакт : 070-28/49/59 , 078-33/69/67
Посетете ја нашата продавница
Solidarnost 92 Прикажи на мапата
070284959
Avto Saska
078336967
Avto Saska

Avto Saska

1 Огласи во продавницата
Кон почеток