Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A5 3.0TDI Sportback 2xSline Facelift

21 500 ЕУР

Се продава од: audi 14 ноем. 14:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A5
Kolata e uvezena od Svajcaria,registrirana 12.11.2020
2xSline full oprema
Auto pilot
Distronic
Leaflet
Кон почеток