Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A5 | S-Line + Quattro | Facelift | 3.0-245hp

0 ЕУР

Се продава од: Vlatko 15 септ. 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A5
Audi A5 - 2013
Највисоко Ниво на Опрема
S-Line
Quattro
Facelift
Кожен F1 - Волан
Автоматски Менувач
Алуминиумски RS Бандажи 19
S-Line Седишта
Алкантара Седишта
Греење на Седишта
Гуми - MICHELIN
2 Клуча + Целосна Историја за Колата
Милтимедиа, Навигација, АUX, USB, SD, Bluetooth
Abc Esp Asc - системи за стабилност
Темпомат
Централно Заклучување
Електрика на прозори и ретровизори
Сензори за паркинг - Напред/Назад
Bi xenon - Лед Светла
Лед Штопови
Сензор за дожд и светла
Прскалки за фарови
Затемнети стакла
СЕРВИС / 15.09.2021
Плочки / 15.09.2021
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации