Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 2.0 TDI 2012GOD

15 500 ЕУР

Се продава од: ALEKSANDAR 22 ноем. 16:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
SE PRODAVA AUDI A6 2.0 TDI 2012GOD VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SERVISIRANO REGISTRIRANO CELA GODINA .....
Leaflet
Кон почеток