Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6- 3.0 Quattro

25 000 ЕУР

Се продава од: Dejan 27 јул. 17:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Se prodava audi a6 3.0 Quattro 204 ps
2014 godina
130.000 km so garancija ( kupeno od vw luxemburg)
Avtomacki menuvac
Bel kozen enterier
Servisirana pred 500 km
Registrirana do septemvri so zelen karton i kasko.
MOZNA ZAMENA so vasa doplata
Voziloto e vo odlicna sostojba, orginalna kilometraza so garancija..
Za poveke info javetese
075 888 825 Dejan
Leaflet
Кон почеток