Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6

3 000 ЕУР

Се продава од: Љубиша 02 окт. 17:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Битола
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A6
SERVISIRAN I REGISTRIRAN VO TOP SOSTOJBA IMA ZIMSKI GUMI KOMPLET ISTO TAKA ZELEN KARTON ZA POVEKE INFORMACII MOZE DA SE PISETE NA E-MAIL [email protected] ZA DA JA VIDITE
Љубиша
070207266
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации