Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98

3 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gorgi 23 јун. 13:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Gorgi

Gorgi

8 Огласи во продавницата

Volvo FH 420 -95 4 700 EUR
Volvo S40 2.0 D -06 Registrirano 6 100 EUR
MAN 18.430 D20 kiper pumpa stand klima 11 300 EUR
Zastava 650 KIPER 2 800 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Audi A6 2.5 TDI so full oprema
-god na proizvodstvo 1998
-Koza
-224.000 km
-registrirana do noemvri 2015
-Klimatronik
-webasto
Kolata e vo odlicna sostojba redovno servisirana vo oficijalen servis
Gorgi
Transport i prodazva na polovni tovarni vozila uvezeni od germanija.
Посетете ја нашата продавница
ul niko FUndali broj 27 Прикажи на мапата
075427260
Leaflet
Gorgi

Gorgi

8 Огласи во продавницата
Volvo FH 420 -95 4 700 EUR
Zastava 650 KIPER 2 800 EUR
Volvo S40 2.0 D -06 Registrirano 6 100 EUR
MAN 18.430 D20 kiper pumpa stand klima 11 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации