Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hitno

6 000 ЕУР

Се продава од: Admir kerluki 11 јан. 21:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A6
Se prodava audi a6 karavan, 2007g, 2.0 tdi racen registracia+zelen karton do 7mesec,poseduvaat ksenon,greaci na sedishta,tempomat garazhirana, prefekna sostojba!!
Admir kerluki
071 888 275
Leaflet
Кон почеток