Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 1.9 TDI 110 ks -99

4 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 10 фев. 19:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
MERCEDES C 220 CDI 150 ks.2005 god 5 500 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks 2005 god 5 500 ЕУР
VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105 ks -06 4 200 ЕУР
BMW X3 2.0 d.177 ks. 4x4 2007 god 7 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
AUDI A6 1.9 TDI 110 ks.1999 g.
so mnogu oprema i mnogu socuvano i kompletno servisirano.registrirana so zelen karton na makedonski tabli.
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 320 d.163 ks 2006 god 5 500 ЕУР
VW GOLF 1.9 TDI 105 ks.2004 god. 3 700 ЕУР
AUDI A7 3.0 TDI 245 ks qvattro -11 19 999 ЕУР
FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM 122 ks. -07 3 550 ЕУР
Кон почеток