Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

AUDI A6 2.0 TDI 140 ks -07

6 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 21 дек. 21:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2008 god. 6 700 ЕУР
FORD FIESTA 1.4 TDCI 51 kW 2010 god. 4 200 ЕУР
FORD FIESTA 1.4 TDCI 68 ks. -06 3 000 ЕУР
BMW 530 d X-DRIVE 269 ks-14 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
AUDI A6 2.0 TDI 140 ks. 2007 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM 122 ks. -07 3 550 ЕУР
VW PASSAT CC 2.0TDI 140ks -09 0 ЕУР
Suzuki SX4 1.6 HDI 90 ks.2009 god 4 700 ЕУР
SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks 2006 God 3 999 ЕУР
Кон почеток