Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 -11

24 900 ЕУР

Се продава од: Hamit Денес 08:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6

Audi A6 3.0d 204ps eko motor
2011 god
Avtomatski menuvac
Parking senzori
ACC (distronik)
Golema Navigacia
Vo top sostojba
Mob: 078222422
Leaflet
Кон почеток