Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi a6 abt

0 МКД

Се продава од: Hamit 24 септ. 14:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
AUDI A6 3.0 BiTDI ABT 411ps DIESEL 2015

VOZILOTO POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMA
11/2015 PROIZVEDENO PRVA REGISTRACIJA 2016
BI TURBO QUATTRO ABT 411ps
226.000 KM SO SERVISNA KNISKA
MATRIX LED SVETLA
PARKING SENZORI
20” ALU BANDASI SO NOVI GUMI
SIBER PANORAMEN KROV
KOZEN INTERIER
TROKRAK MULTIFUNKCIONALEN VOLAN
TEMPOMAT
MMI NAVIGACIJA GOLEMA
BOSE ZVUCENJE
4 ZONSKA KLIMA
GREACI VO SITE 4 SEDISTA
START/STOP
REGISTRIRANA EDNA GODINA
VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA
A-TEST ZATEMNETI STAKLA
REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON
MOZE ZAMENA SAMO SO REALNI CEN
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации