Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 2.5 TDI SLINE QUATRO EXSTRA SOSTOJBA RE-01

4 000 ЕУР

Се продава од: mite 10 фев. 14:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A6
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA SERVISIRANA E DETALNO SO 4 NOVI GUMI IMA ODLICEN MOTOR 180KC KAROSERISKI E STAKLO ISTO I VNATRESNO,OD OPREMA POSEDUVA FULL,REGISTRIRANA E ,MOZNA E ZAMENA ZA PO MALA KOLA
Leaflet
Кон почеток