Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 QUATRO TDI

Се продава од: BLASKO Вчера 08:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
SE PRODAVA AUDI A6 QWATRO TDI 2.7 2008 GOD
SERVISIRAN SO NOVI GUMI VO TOP FORMA
PALI I VOZI
H I T N O ZA KES UBAVA CENA
Нема посетени огласи
Кон почеток