Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 2.5 TDI

3 500 ЕУР

Се продава од: AUDI Вчера 09:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 7.490 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Audi
Модел
A6
KOLATA E TOP
FULL OPREMA
2.5 TDI V6 114KW
REGISTRIRANA CELA GODINA
CENA FIKSNA
Leaflet
Кон почеток