Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A6 3.0TDI Quattro S-Line 2005

0 ЕУР

Се продава од: Arben Вчера 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Kolata e vo Perfektna Sostojba, Mnogu e Zacuvana,nema nikakov problem, Motor-Menuvac vo perfektna Sostojba.
Kolata e Servisirana , isto taka e i Registrirana.
Od Oprema poseduva:
•18”Bandasi so skoro novi letni gumi.
•Airbag,ABS,ESP
•El na Stakla
•Atestirani KlimaFolii
•El.Retrovizori so Preklop
•F1 Shifter
•LED Stopovi
•Bord Computer Color
•Greaci na Sedista
•Komandi na Volan
•HomeLink
•Adaptive Headlights BIXENON
•Multimedia 2G High
•2ZoneClimatronic
•Idrugo...

Za poveke informaci javete se na : 072-636-066 ❗️
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации